GRUPA A: Bez żadnych wątpliowości Parafia Św. Jadwigi z Żerania dominowała w tej grupie.
Rozegrała już wszystkie 12 meczów.
Zdobyła komplet punktów, niewyobrażalnie dużą ilosć strzelonych goli, jak również tylko 12 straconych.
Jednakże półfinały i finały przed nami, w których wszystko może się wydarzyć.
Zacięta walka toczy się o 2. miejsce dające awans do półfinału pomiędzy Mińskiem Mazowieckim, Otwockiem i Rembertowem.
Wydaje się, ze największe pole manewru będzie miał Rembertów z racji jednego zaległego meczu więcej niż przeciwnicy z Mińska Mazowieckiego i Otwocka, co powinno pozwolić zdobyć 6 punktów i wyprzedzić rywali .
Czy to wykorzystają? Przekonamy się już niedługo. Miejmy nadzieję, że Katedra z warszawskiej Pragi nie załamie się po wynikach, które prezentuje w tym sezonie. Wiara w swoje umiejętnosci i ciężka praca na treningach powinny przynieść efekty i w przyszłym sezonie będziemy widzieli tę drużynę w lepszej formie.

GRUPA B: Tu z kolei sytuacja najkorzystniej wygląda dla Parafi Św. Jana Kantego z Legionowa i chyba tylko kataklizm mógłby spowodować,
aby ta parafia nie zakwalifikowała się do półfinału. W tej grupie Legionowo strzela bardzo dużo bramek jak i ma na chwilę obecną najlepszą obronę.
O 2 miejsce premiujące awansem do półfinału walczy Ostrówek z Okuniewem. Tu również przewagę powinien mieć Okuniew, który ma jeden mecz mniej niż bezpośredni rywal z Ostrówka, co może dać możliwość zdobycia większej zdobyczy punktowej.
Wydaje się, że w tej grupie nie było drużyny, która byłaby przysłowiowym „chłopcem do bicia”.

Wcześniej wspominaliśmy, iż  z racji drugiego walkoweru parafia z Ostrowa Św. Stanisława otrzymała regulaminowe -5 punktów. W dniu dzisiejszym -5 punktów za drugi walkower otrzymuje Otwock Św. Wincentego a Pauolo.