W dniu dzisiejszym Diecezjalny Duszpasterz ds. Sportu ks. Hubert Walczyk przekazał organizatorom listę parafii z naszej Diecezji, które wezmą udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski LSO 2018 w Rzeszowie. Od tego momentu każda zaangażowana parafia i drużyna zobligowana jest do samodzielnego działania. 

„(…) od 20 marca do 20 kwietnia zgłaszają się już konkretne parafie, które otrzymują numer startowy, którym będziemy się posługiwać w dalszej rejestracji Mistrzostw (…). ”

Do XIII Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza – Rzeszów 2018 zostały zgłoszone z naszej diecezji następujące parafie:

▪ ministranci:
parafia św. Stanisława Kostki w Okuniewie – Mistrz Diecezji, parafia św. Barnaby Apostoła, Zacisze – zgoda Diecezjalnego Duszpasterza ds. Sportu, parafia Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki – zgoda Diecezjalnego Duszpasterza ds. Sportu.

▪ lektorzy młodsi:
parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim– Wicemistrz Diecezji, parafia św. Stanisława Kostki w Okuniewie – zgoda Diecezjalnego Duszpasterza ds. Sportu.

 lektorzy starsi:
parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim– Mistrz Diecezji, parafia św. Mikołaja Biskupa w Dobrem – Wicemistrz Diecezji.

Źródło: http://mistrzostwalso2018.pl