Przed nami 2. kolejka zmagań w Warszawsko-Praskiej Lidze Piłki Nożnej. Jesteśmy zmuszeni przekazać Wam kilka niezbędnych informacji:

* Przed rozegraniem spotkań Opiekunów prosimy o przygotowanie protokołu meczowego. Spotykamy się z błędami, które polegają na tym, że protokół jest drukowany od razu po jego wyświetleniu ze strony internetowej. Jest to błąd. Należy go POBRAĆ a następnie zaznaczyć odpowiednią grupę wiekową, kolejkę ligową oraz można wpisać wszystko to, co jest już wiadome przed meczem. Niedopuszczalne jest, aby wysyłać protokół poskreślany (grupy wiekowe, kolejka ligowa itp). Takie protokoły nie będą już przyjmowane. Dotyczy to również wpisywania zawodników/strzelców/ukaranych karami. Najlepiej jest po meczu przepisać wszystko do wersji PDF i wysłać nam dwa pliki (ten na komputerze oraz zdjęcie oryginału, które musi do nas trafić, ponieważ znajdują się na nim podpisy Opiekunów oraz ew. uwagi).

* Przypominamy, iż przed meczami należy sprawdzić Kadry Zespołów, niektóre drużyny jeszcze o tym zapominają. Dotyczy to także skrupulatnego sprawdzenia czy drużyna przeciwna posiada zatwierdzoną przez nas kadrę oraz sprawdzenie legitymacji/dowodów osobistych graczy.

Jednocześnie jesteśmy Wam wdzięczni za terminowe wysyłanie protokołów po 1. kolejce ligowej bądź próśb o przełożenie spotkań. W ten sposób możemy na spokojnie kontrolować wszystkie mecze i uzupełniać wyniki na bieżąco. Dzięki wielkie!

Jeszcze dziś postaramy się opublikować wszystkie tabele fazy grupowej. Wszystko na stronie internetowej.